Tréninková poradna – Trénujte s našimi reprezentanty, Díl III – Mallorca den 3.

Dnes se tým bikerů poprvé rozdělil. Ženy absolvovaly rovinatý trénink na podobné trase jako v úvodní den soustředění ve velmi početné skupině cyklistů, kde nechyběli jezdci zvučných jmen, jak je patrné z naší fotogalerie, kde patrně poznáte např.: Jarmila Machačová, Zdeněk Štybar, Eric Zabel, nebo juniorský Mistr světa a Evropy na dráze, Daniel Babor.

Trénink dívek měl následující parametry:

Bikerky zítra čeká volný den a poté absolvují tři tréninky v horách.

„Holky jedou cyklus tři dny zátěže po rovině, den volna, tři dny v kopcích, den volna a znovu dva dny rovinatých tréninků. V tom druhém týdnu pak ještě dojde k individuálním úpravám v tréninku, kdy například Adélu Šafářovou čeká o víkendu závod světového poháru v cyklokrosu a musíme tomu uzpůsobit koncepci tréninků, naopak Jana Czeczinkarová bude pokračovat v objemové přípravě bez úprav,“ nastiňuje další program našich talentovaných dívek Viktor Zapletal.

Muži měli na programu silově vytrvalostní trénink v kopcích, který vám přinášíme v záznamu, aktuálně šestého muže světa kategorie do 23 let, talentovaného Jana Vastla.

„Dnešní trénink byl silově vytrvalostní, absolvovali jsme ho v horách, ve skupině 6 lidí. Všechny kopce jsme jezdili mezi tepovými prahy. Po třech hodinách jízdy v kopcích jsme si zastavili na kafe a pro doplnění vody a  potom to už bylo jen 1,5h po rovině zpátky na hotel. Pokračujeme i zítra, kdy máme před sebou další trénink, den volna nás čeká, na rozdíl od holek, až v sobotu,“ přibližuje dnešní tréninkový den Jan Vastl.

modafinil and exercise

videos bodybuilding motivation young guns golf clubs indole 3 carbinol dosage bodybuilding