Zatloukal i Konečný vítězí v ČP, Jahoda jede do Tokia!

Jan Zatloukal ovládnul svou kategorii U23 na dalším podniku Českého poháru v Hlinsku, zařazeného do kategorie C1 UCI. V celkovém pořadí kategorie Mužů Elite obsadil Jan Zatloukal 9. příčku.

Podobný úspěch a suverenitu potvrdil v kategorii juniorů i další člen týmu NUTREND Specialized Racing, Filip Konečný, který absolvoval závod stylem start – cíl a v závodě se značným převýšením tentokrát nenašel ve startovním poli konkurenci.

Jan Zatloukal i Filip Konečný se značným náskokem dominují svým kategoriím i v celkovém pořadí Českého poháru horských kol 2021. K vítězství v nejvyšší tuzemské soutěži bikerů bude oběma mladíkům stačit dokončit poslední závod Českého poháru, kterým bude Mistrovství České republiky v Harrachově v termínu 19. – 22. srpen 2021.

Jana Zatloukal i Filipa Konečného nyní čeká velmi náročný měsíc. V krátkém odstupu se budou účastnit Mistrovství Evropy ve srbském Novi Sadu a Mistrovství světa v italském Val di Sole. Mimo závod olympijského cross country oba absolvují také prestižní závod štafet.  

V plné přípravě na paralympijské hry v Tokiu je další člen týmu, čerstvý Mistr Evropy a jeden z favoritů paralympijského závodu Patrik Jahoda. Patrik odlétá do Japonska s předstihem na dlouho plánovaný aklimatizační camp.