NUTREND SPECIALIZED Racing opět kompletní a vítězný!

V kompletní sestavě i s uzdraveným juniorem Janem Zatloukalem  se představili jezdci týmu NUTREND SPECIALIZED Racing na finálovém víkendu ŠKODA TOMKET Pražského MTB poháru v pražské Libuši.
A nutno podotknout, že tým je ve výborné formě, absolvoval oba závodní dny vítězně, bez ztráty jediného bodu, což znamenalo posun v prestižní soutěži týmů ze čtvrtého na celkové druhé místo, pouhé tři body za vítězný tým EXPRES CZ Tufo Team Kolín.
 
Celkovými vítězi ŠKODA TOMKET Pražském MTB poháru se ve svých kategoriích stali:
Tom Tlamka – junioři, Jiří Chyba – Masters I. a také závodící trenér Viktor Zapletal – Masters II. a 13. listopadu si ze slavnostního večera Pražského MTB poháru v Lidovém domě Kbely odvezou unikátní pohár s pražskou dlažební kostkou.
 
Jan Zatloukal dokázal zvítězit v sobotu i v neděli a vrací se do své závodní pohody o čemž svědčí i skutečnost, že dokázal v závodě držet krok s absolutním čelem závodu mužů.
Tom Tlamka si po oba závodní dny uhlídal své soupeře a aspiranty na celkové prvenství v seriálu a k celkovému triumfu v Poháru Drahanské vrchoviny z minulého týdne přidal další vítězství.
 
Tým se znovu sejde v pátek na týmovém srazu, v sobotu absolvuje v kompletní sestavě Pražskou 50 a v neděli finále Šumavského MTB poháru ve Vimperku.