S-Works Epic AXS týmu NUTREND SPECIALIZED v souboji MTB TRICK BATTLE!

Do sezóny 2020 vstoupili jezdci týmu NUTREND SPECIALIZED Racing vybaveni novými koly na kterých už několik týdnů trénují.
Špičkový závodní speciál S – WORKS Epic AXS je vybavený elektronickým řazením SRAM XX1 a elektronickou sedlovkou SRAM Reverb AXS. Tlumení zajišťuje vidlice RockShox SID Ultimate s patronou Brain s karbonovou korunkou, zadní stavbu tlumí RockShox Brain se zdvihem 100 mm. Samozřejmostí je integrovaný měřič výkonu QUARQ.
 
„Jsem z toho kola fakt nadšený, strašně jsem se na něj těšil. Hned druhý den po tom, co jsme kola dostali  jsme jeli s Tomem Tlamkou volný trénink a neskutečně jsme si to užívali. Děkuji Specialized a svému týmu za takové vybavení a podporu…“ usmívá se úřadující Mistr republiky a desátý muž juniorského Mistrovství světa v Mt. Sainte Anne, Jan Zatloukal.
 
Tým NUTREND SPECIALIZED Racing bude stejně jako v minulosti používat karbonová kola Roval a jezdci budou mít na výběr ze tří druhů pláštů: Renegade, Fast Trak a Ground Control.
 
Co všechno S – Works Epic AXS dokáže prověřil společně s Tomem Tlamkou reprezentant České republiky v biketrialu, Vašek Kolář.
 
„Vyrazil jsem si po Vánocích do Boskovic zajezdit na enduru s kámošem Tomem Tlamkou, který je jeden z našich nejlepších juniorů v cross country a cyklokrosu. Dali jsme si mezi sebou menší battle, našli zajímavé spoty a dali pár zajímavých triků. Jak to dopadlo se mrkněte na video J, říká Vašek Kolář, Mistr světa v biketrialu.
Video MTB TRICK BATTLE: https://www.youtube.com/watch?v=80nm2xje0WA&t=28s
 
Zbývá dodat, že tým NUTREND SPECIALIZED Racing dále využívá ke své přípravě a závodům silniční kola Specialized TARMAC SL a cyklokrosové speciály Specialized CRUX.