Jan Zatloukal obhájil mistrovský titul a vyhrál i národní pohár!

Jan Zatloukal přesvědčivě ovládnul národní šampionát v cyklokrosu a v Uničově obhájil titul juniorského Mistra České republiky.

Závodník týmu NUTREND SPECIALIZED Racing se na těžké a bahnité trati pohyboval zcela suverénně a s jistotou si připsal na své konto další republikový titul, který drží také na horském kole.

Vítězstvím v Uničově Honza zároveň potvrdil své dominantní postavení v Českém poháru v cyklokrosu TOI TOI Cup 2019 a s bilancí osmi vítězství a jednoho druhého místa získal i tuto prestižní trofej.
 
„Nepodařil se mi úplně start do závodu, jel jsem tedy na jistotu a postupně jsem se posouval dopředu. Dvě kola před cílem jsem jel maximum, abych si vypracoval potřebný náskok, který jsem si pak hlídal až do cíle. Trať dnes byla velmi těžká, mám z obhájeného titulu velkou radost.“ popisoval v cíli své dojmy Jan Zatloukal.
 
Druhému juniorovi týmu NUTREND SPECIALIZED Racing, Tomášovi Tlamkovi se nepodařilo navázat na své nejlepší výsledky, obsadil 11. příčku a v celkovém pořadí TOI TOI Cupu mu náleží 9. pozice.
Naopak se dařilo dalšímu členovi týmu NUTREND SPECIALIZED Racing, Jiřímu Chybovi, který na republikovém šampionátu v cyklokrosu kategorií Masters, který se uskutečnil v minulém týdnu v Břeclavi, získal bronz.