Další vítězný víkendový double Jana Zatloukala!

Další dvě vítězství v průběhu jediného víkendu v národních pohárech Čech i Slovenska v cyklokrosu vybojoval jezdec týmu NUTREND SPECIALIZED Racing, Jan Zatloukal.
V závodech kategorie C2 UCI nejdříve zvítězil stylem start – cíl v české klasice a nejtěžším republikovém závodě v Holých Vrších a v neděli si vítězství v podobné konkurenci zopakoval i ve Slovenském poháru, který se uskutečnil v Trnavě.

Honzův týmový kolega Tomáš Tlamka obsadil v Holých Vrších 11. místo a v neděli v Trnavě dokončil závod na 7. pozici.
Celkovému pořadí Českého poháru v cyklokrose v kategorii juniorů vévodí Jan Zatloukal, Tomáš Tlamka je zatím na 8. příčce.

V neděli 20. října se uskuteční první evropský závod letošního Světového poháru ve švýcarském Bernu.
Držme palce Honzovi Zatloukalovi a všem našim reprezentantům!