Velocentrum Voleský dodá kolo a ceny pro TOMKET Pražský MTB pohár!

Firma Velocentrum Voleský se stala dalším významným partnerem TOMKET Pražského MTB poháru.

Podpora firmy se bude podílet výhradně na větší atraktivitě cen pro účastníky seriálu v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů, včetně cyklistů s handicapem.

Součástí budgetu budou poukazy s finančními částkami na odběr zboží v prodejně Velocentrum Voleský v Praze, dále pak ceny pro kategorie nejmladších bikerů a atraktivní, hodnotné ceny do tomboly, která je součástí Slavnostního večera s vyhlášením výsledků TOMKET Pražského MTB poháru.

Tomboly se mohou účastnit všichni účastníci TOMKET Pražského MTB poháru, kteří v sezóně 2018 startovali alespoň ve dvou pohárových závodech.

Součástí spolupráce Velocentra Voleský a TOMKET Pražského MTB poháru bude i vytvoření dětského mobilního bike parku s řadou dovednostních překážek, kde budou moci malí bikeři zdokonalovat své jezdecké umění. Tento dětský bike park by měl být poprvé představený během závodu na Zličíně a od sezóny 2019 už bude nedílnou součástí každého závodu.

To ovšem není všechno. Jak už jsme informovali, některý z celkových vítězů dospělých kategorií získá losováním na slavnostním večeru vůz TOYOTA RAV od firmy Emil Frey, který mu bude zapůjčen na dobu 3 měsíců.

Pro vylosovaného celkového vítěze poháru některé z nedospělých kategorií pak pořadatelé ve spolupráci s firmou Velocentrum Voleský připravili neméně atraktivní cenu. Tou bude poukaz na odběr jízdního kola Specialized z Velocentrum Voleský v hodnotě 20 000,- Kč!

Je nám ctí být partnerem TOMKET  Pražského MTB poháru 2018. Jako největší prodejce Specialized v Praze, se velice těšíme na nadcházející spolupráci a možnost podpory cyklistiky ve všech věkových kategoriích. Propojení Velocentra Voleský a TOMKET Pražského MTB poháru nám toto umožňuje.“, říká k uzavřené spolupráci  Miloš Voleský, majitel firmy Velocentrum Voleský.

20180522_114424